آموزش رفع مشکلات موبایل
موضوعات داغ

چگونگی تشخیص السیدی اصلی موبایل از کپی

تشخیص السیدی اصلی موبایل از کپی

یکی از مشکلاتی که برای بسیاری از کاربران امکان دارد به وجود بیاید شکسته شدن ال سی دی موبایل است. همچنین زمان تعویض آن یکی از دغدغه هایشان تشخیص السیدی اصلی موبایل از کپی می باشد که این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن توجه زیادی داشته باشند. بدون شک شما باید به خوبی از این امر اطلاع داشته باشید که اگر می خواهید از ال سی دی کپی استفاده کنید تنها مدت کوتاهی آن ال سی دی برای شما کاربرد خواهد داشت. هزینه خریداری نمونه های کپی نسبت به نمونه های اصل ارزان تر است، ولی شما با خرید ال سی دی کپی کارایی زیادی از آنها دریافت نمی کنید.

برای اینکه تشخیص السیدی اصلی موبایل از کپی را به درستی انجام دهید باید به خوبی هر یک از آنها را  و ویژگی هایی که دارند را شناسایی نمایید. در این صورت می توانید ال سی دی اصل را از کپی تشخیص دهید  و اصلی را روی گوشی خود وصل کنید. دقت داشته باشید که برای تعویض  کردن ال سی دی گوشی موبایل خود نزد افرادی که اطمینان دارید بروید. معتبر بودن فردی که ال سی دی را تعویض می کند اهمیت بسیار زیادی دارد. افرادی که جنس اورجینال را مورد استفاده قرار می دهند بدون شک مزیت های نمونه های اصلی را هم برای شما بیان خواهند کرد.

روش های تشخیص السیدی اصلی موبایل از کپی :

تشخیص السیدی اصلی موبایل از کپی

 روش ها و نکات بسیار زیادی برای تشخیص السیدی اصلی موبایل از کپی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن روش ها به خوبی تفاوت این دو را قبل از مراجعه به تعمیرگاه موبایل متوجه شوید. برخی از آنها که اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آنها دقت داشته باشید عبارت می باشد از :

1. کیفیت و شادابی محتوا :

کیفیت ال سی دی هایی که اورجینال هستند بسیار بهتر از نمونه های کپی می باشد. در واقع شما در نمونه های اصل به خوبی شادابی محتوا را می توانید متوجه شوید. آن دسته از نمونه های ال سی دی کپی کیفیت تصاویر را به خوبی نشان نمی دهند و رنگ های تصاویر حالت تیره دارند. شما اگر کمی دقت داشته باشید به خوبی می توانید این مورد مهم را در روش تشخیص ال سی دی متوجه شوید.

2. روشنایی صفحه :

آن دسته از ال سی دی هایی که اورجینال می باشند از نظر دوام و روشنایی صفحه وضعیت بسیار خوبی دارند. در واقع آن دسته از نمونه های ال سی دی کپی را زمانی که زیر نور بگیرید تصویر درون گوشی آنها به خوبی نشان داده نمی شود. ولی نمونه های اصل را زمانی که زیر نور خورشید قرار دهید نور گوشی افزایش پیدا می کند تا شما محتوا را به خوبی مشاهده نمایید. این مورد هم یکی از دیگر نمونه هایی تشخیص دادن نمونه های اصل و کپی ال سی دی می باشد.

3. دوام و کارکرد :

دوام و کارکرد آن دسته از ال سی دی های کپی بسیار کمتر می باشد و اگر آنها را در شرایط مشابه قرار دهید زودتر خراب می شوند. شما با استفاده از نمونه های کپی به خوبی می توانید این مسئله را متوجه شوید. درست است که آنها هزینه بالایی برای خریداری ندارند. اما باید بدانید که با خرید آنها هزینه بیشتری را برای چند بار خریدن پرداخت خواهید کرد.  

4. سرعت عملکرد تاچ :

یکی از مهمترین و اصلی ترین تفاوت هایی که بین نمونه های اصل و کپی ال سی دی وجود دارد سرعت و عملکرد تاچ آنها می باشد. در واقع شما باید بدانید این مورد یکی از اصلی ترین روش های تشخیص السیدی اصلی موبایل از کپی به شمار می رود و باید به خوبی از آن اطلاع داشته باشید. کیفیت و سرعت تاچ هایی که اورجینال می باشد بسیار بالا است و شما با نصب کردن آنها روی گوشی می توانید عملکردی شبیه به ال سی دی فابریک گوشی تان را دریافت کنید.

5. قیمت :

در بین گزینه هایی که برای تشخیص السیدی اصلی موبایل از کپی بیان نمودیم شما نباید قیمت آنها را هم نادیده بگیرید. قیمت آن دسته از نمونه های اصل بیشتر و بالاتر می باشد که همین امر نشان دهنده اصل بودن آنها می باشد. اما برخی از آنها که اصل نیستند با قیمت کمتری به فروش می رسند. البته که شما باید بدانید برخی از فروشندگان نمونه های کپی را با قیمت اصل به فروش می رسانند. بنابراین به معتبر بودن فروشنده و روش های دیگری که بیان نمودیم دقت داشته باشید.موبایل ۰۹۱۳ به عنوان مرکز تعویض تاچ و ال سی دی در اصفهان بعد از تعمیر به شما گارانتی کتبی و ضمانت اصالت کالا ارائه می دهد. برای استعلام هزینه تعویض السیدی با شماره زیر تماس بگیرید.

تعمیرات موبایل0913

‫6 دیدگاه ها

  1. تاچ السیدی اصلی آیفون 7 پلاس میخام که ضمانت اصلی بودن بهم بدین دارین؟

  2. سلام تاچ السیدیمو عوض کردم بهم گفتن اصلیه بعد دوباره ضربه خورد شکست ایا میشه اصلی ننداخته باشه؟

    1. سلام اصلی بودن تاچ السیدی از کیفیت آن برای اکثر کاربران قابل تشخیص است و تعمیرکاران از روی فلت آن تشخیص میدهند درصورتی که السیدی بدون فرم نصب شود از مقاومت کمتری برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button