حل مشکل خاموش شدن پوکو ام3

خاموش شدن گوشی پوکو ام3-خاموشی poco m3

خاموش شدن پوکو ام3

خاموش شدن گوشی شیائومی پوکو m3 یکی از مشکلاتی است که اکثر کاربرانی که این گوشی را خریداری کردند دیر یا زود با آن مواجه می شوند.اگر شما هم با مشکل خاموشی پوکو ام۳ مواجه شده اید باید بدانید که این یک مشکل شایع است و قابل تعمیر است.در این مقاله شما را به طور کامل راهنمایی می کنیم.

علت خاموشی پوکو ام۳ چیست؟

یکی‌ از سوالات مشتریان بعد از خاموش شدن گوشی پوکو ام۳ این است که علت آن سخت افزاری یا نرم افزاری است؟

در ادامه چندین علت خاموشی ناگهانی پوکوام۳ توسط تعمیرکاران شیائومی بررسی شده و سپس راه حل تعمیر به شما آموزش داده می شود.

علت اول خاموش شدن پوکو m3 | باتری معیوب است.

اگر گوشی شیائومی Xiaomi Poco M3 شما ناگهانی خاموش شود، ممکن است نقص سخت افزاری وجود داشته باشد. خراب شدن باتری ممکن است باعث خاموش شدن دستگاه شود. بسیاری از باتری ها با گذشت زمان دیگر به درستی کار نمی کنند، اگردرصد شارژ باتری در روزهای قبل ناگهانی کم می شده یا نیاز به شارژهای زیاد در طی روز داشته اید ممکن است باتری شما ضعیف و خراب شده باشد. علت دیگر نیز می تواند فرسودگی یا ترک خوردگی باتری باشد. همچنین این احتمال وجود دارد که باتری جابه جا شده و به درستی در جای خود قرار نگرفته باشد.
اگر باتری شیائومی پوکو M3 شما معیوب باشد، باید آن را تعویض کنید. بسته به میزان دانش فنی، می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا آن را به متخصص بسپارید.

علت دوم خاموش شدن پوکو ام۳ | نرم افزار معیوب است.

اگر گوشی ناگهانی خاموش شده است، نرم افزار معیوب قابل تصور است. به عنوان مثال، اگر گوشی هوشمند هنگام باز شدن یک برنامه خاموش شود، یک خطای نرم افزاری محتمل است. برنامه ها می توانند چنین مشکلی را ایجاد کنند.
به خاطر داشته باشید که برنامه های غیر معتبر و نازسازگار را نصب نکنید و حتما برای نصب از پلفترم های معتبر همچون گوگل پلی یا بازار استفاده کنید.

علت سوم خاموش شدن poco m3 | آپدیت و بروز رسانی گوشی

اکثر خاموشی ها و روشن نشدن گوشی شیائومی پوکو ام۳ بخاطر بروز رسانی ناموفق است که علت آن شارژ باتری کم یا استفاده از اینترنت ضعیف حین بروز رسانی است.همچنین ممکن است شارژ کم باتری حین بروز رسانی باعث خرابی قسمت های سخت افزاری شود. از جمله سوختن هارد گوشی یا سوختن قطعات خازن حین بروز رسانی محتمل است.

خاموش شدن شیائومی پوکو ام3 بعد از آپدیت

زمانی که یک آپدیت جدید برای گوشی پوکو ام۳ منتشر می شود حجم خاموشی های این گوشی بسیار زیاد می شود.علت این موضوع بر خلاف حدس های کاربران سخت افزاری است و علت آن سوختن یک قطعه به علت فشار زیاد به مدار حین آپدیت است.

متاسفانه روزانه تعداد زیادی مراجعه بابت خاموشی این مدل گوشی داریم و باتوجه به خرید زیاد کاربران از این مدل باعث نگرانی زیادی بین کاربران شده است.

مراحل تعمیر خاموشی پوکو ام۳

ابتدا از شارژ باتری و اتصالات گوشی مطمئن شوید.

دکمه پاور و کلید ولوم پایین را به مدت ۱۰ ثانیه بگیرید.

اگر گوشی پوکو m3 روشن نشد روش عنوان شده در پکیج آموزشی زیر را اجرا کنید.

این روش تست شده و بصورت 100درصد جواب داده است.

در صورت اجرا کردن آموزش و نتیجه نگرفتن وجه پرداختی به شما بازگشت داده می شود.

گارانتی گوشی پوکو m3

باید بدانید که این مشکل خاموشی بدون دلیل بوده و مسلما باید شامل گارانتی شود.متاسفانه اکثر شرکت های گارانتی اگر آثاری از خط و خش یا ضربه روی گوشی شما باشد.این مشکل را برای شما جز گارانتی قرار نمی دهند.برای اطمینان از این موضوع باید قبل از هر اقدامی با شرکت مربوط به گارانتی گوشی شیائومی پوکو ام۳ تماس بگیرید.

اگر به هر دلیل اطلاعات گوشی شما مهم است میتوانید بصورت فوری و در کمتر از یک ساعت در مرکز تعمیرات موبایل۰۹۱۳ این مشکل را با هزینه مناسب حل کنید.

اگر دارای دانش فنی هستید می توانید با خرید آموزش زیر خودتان این مشکل را حل کنید.

پشتیبانی آموزش حل خاموش شدن پوکو ام3

اگر در حین اجرا آموزش و مراحل گفته شده به مشکل برخورد کردید می توانید با شماره های زیر در واتس اپ پیام بدید و بصورت تصویری مشکل خود را برطرف کنید. تماس با ما

خرید آموزش حل خاموشی پوکو ام3

آموزش زیر نحوه حل مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی poco m3 است که توسط تعمیرکاران شیائومی تهیه شده و به صورت یک فایل جامع گردآوری شده است.این آموزش تست شده است و پس از اجرای دقیق آن مشکل روشن نشدن گوشی پوکو ام۳ بصورت قطعی حل می شود.

300,000 ریال – خرید
تعمیرات موبایل0913

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام این مشکل برای همه گوشی پوکو ام3 اتفاق می افتد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button