نمایندگی های تعمیرات موبایل
موضوعات داغ

ساخت اپل آیدی اصفهان

ساخت اپل آیدی

معمولا پس از خرید گوشی اپل برای استفاده از خدمات و برنامه های استور ،کاربران نیاز به ساخت یک اپل آیدی دارند.در این مقاله قصد داریم بطور کامل شما راهنمایی کنیم.

شرکت اپل هر ساله محدودیت های زیادی برای ساخت اپل آیدی برای کاربران ایرانی ایجاد می کند که در حال حاضر این محدودیت ها به اوج خود رسیده و به سادگی قابل رفع شدن نیست.

محدودیت جدید اپل برای ساخت اپل آیدی آدرس و احراز شماره تلفن است .

خرید اپل آیدی کارتی و آماده:

برخی افراد برای راحتی و سرعت بعد از خرید گوشی اپل به سراغ اپل آیدی های اماده که در مغازه های مختلف بفروش میرسند می روند. این اپل آیدی ها که توسط شرکت های مختلف خارجی ساخته شده اند بسیار پر ریسک و خطرناک هستند.چرا که پس از مدتی اگر شرکت رمز این اپل آیدی ها را عوض کند عملا گوشی شما دیگر کاربردی ندارد.

علت این کار شرکت ها بخاطر دریافت هزینه های مجدد است که کاربر را مجبور می سازد که این هزینه که گاها بسیار زیاد است را پرداخت کند.

ساخت اپل ایدی با شماره مجازی:

برخی افراد برای دور زدن تحریم اپل از شماره های مجازی که در سایت های مختلف ارائه می شوند استفاده می کنند غافل از اینکه این شماره ها بصورت موقت هستند واگر در آینده نیاز به تایید شماره و تایید دومرحله ای وجود داشته باشد شما دیگر به این شماره ها دسترسی ندارید و با مشکل ایکلود مواجه می شوید.

بهترین راه حل برای ساخت اپل آیدی:

ساخت اپل آیدی بدون شماره تلفن بهترین شیوه برای یک اپل ایدی ایمن است.خوشبختانه تیم نرم افزاری نمایندگی اپل در اصفهان با دانش تخصصی خود قادر است اپل آیدی بدون شماره تلفن و با ایمیل شخصی خودتان برای شما عزیزان تهیه کند.

ساخت اپل آیدی در اصفهان یا هر شهرهای دیگر:

اگر در شهر اصفهان هستید می توانید با مراجعه حضوری به دفتر ما و با جیمیل شخصی خودتان یک اپل ایدی با هزینه بسیار مناسب دریافت کنید همچنین می توانید همین الان به واتس اپ به شماره 09140036953 پیام بدید و به صورت آنلاین اپل آیدی خود را دریافت کنید.

تعمیرات موبایل0913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button