آموزش رفع مشکلات موبایل

تعویض شیشه لنز دوربین شکسته موبایل

تعویض شیشه لنز دوربین شکسته موبایل

اگر گوشی شما ضربه خورده و شیشه لنز دوربین گوشی شما دچار شکستگی شده است و نیاز به تعویض شیشه لنز دوربین شکسته دارد پس با ما همراه باشید.

وظیفه شیشه لنز دوربین گوشی

شیشه لنز دوربین وظیفه محافظت از لنز دوربین گوشی در برابر رطوبت ٫ ضربه ٫ گرد و خاک و جلوگیری از آب خوردگی را برعهده دارد. پس زمانی که شیشه لنز دوربین شکسته شود باید بسیار مراقب بود. و حتما در اولین فرصت نسبت به تعویض شیشه لنز دوربین اقدام شود. زیرا ممکن است علاوه بر آسیب دیدن لنز های دوربین به برد گوشی هم آسیب رسانده شود.

تفاوت شیشه لنز دوربین اصلی از کپی

تفاوت شیشه لنز دوربین اصلی از کپی توسط تعمیرکاران موبایل کار بسیار ساده و راحتی میباشد. از تفاوت های اصلی آن میتوان به کیفیت دوربین گوشی بعد از عکس برداری یا فیلم برداری اشاره کرد. توصیه مرکز تعمیرات موبایل 0913 به شما دوستان این است که جهت تعویض شیشه لنز دوربین گوشی خود به مراکز معتبر مراجعه کنید.

از کجا بفهمیم لنز دوربین گوشی آسیب دیده یا خیر

در اکثر مواقع لنز دوربین گوشی آسیب نمیبیند اما در صورتی که با برداشتن شیشه لنز دوربین شکسته٫ دوربین ها به خوبی کار نکند. یا تار شده باشد باید لنز های دوربین نیز تعویض شود.

بیشتر بخوانید: تار شدن و کار نکردن دوربین گوشی

محافظت از شیشه لنز دوربین بعد از تعویض

تعویض شیشه لنز دوربین شکسته موبایل

اولین و ساده ترین کار قرار ندادن گوشی در مجاورت اشیا‌ء نوک تیز و کلید و غیره می باشد . چراکه قرار گرفتن در مجاورت اشیاء نوک تیز علاوه بر آسیب رساندن به شیشه لنز دوربین به تاچ السیدی و در پشت گوشی نیز آسیب می رساند. همچنین می توانید از محافظ های باکیفیت لنز دوربین استفاده کنید تا علاوه بر محافظت از شیشه لنز دوربین از کیفیت دوربین نیز کاسته نشود.

مرکز تعمیرات موبایل در اصفهان

تیم تخصصی موبایل 0913 با دانش قوی در زمینه تعمیرات موبایل در خدمت شما هم وطنان عزیز جهت هرگونه خدمات تعمیرات موبایل میباشد. هدف ما جلب رضایت مشتری است . در همین راستا در تعمیرات تلفن همراه تنها از قطعات اصلی و با بهترین کیفیت استفاده میکنیم.

تعمیرات موبایل0913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button